Ankarada Hurda Fiyatları – Ne Kadar Eder ?

Ankara hurda fiyatları, şehir genelinde çalışan hurda işi ile meşgul olanların hurdalarınız karşılığında kilogram üzerinden size ödemiş oldukları ücret üzerinden şekillenir.

Bu fiyatların belirlenmesinde iki tarafın da menfaatine uygun belli başlı ilkeler gözeten Ankara Hurdacı, hurdanın çalışır vaziyetinde ne kadar ettiği üzerinden yaptığı ilk değerlendirmenin ardından, hurdanın cinsine göre en uygun fiyatı belirler. Beyaz eşya sınıfına giren cihazlar yanında, bakır ve kurşun alaşımlı hurdalar da Ankara Hurda tarafından yapılan değerlendirilme sonucu tatmin edici ücretler karşılığında sizden satın alınır. Ödemeniz anında peşin olarak yapıldıktan sonra hurdanın her türlü ve boyutuna göre temin edilen araçlar yardımıyla alınır.

Hurdalarınızı satmak için bizimle 0531 600 93 51 numaramızdan hemen iletişime geçin. Doğru seçim her zaman sizin için iyi sonuç veren bir ticaret olacaktır. Başkentin Lider Hurdacısı Lider Hurda tecrübeli personeli sayesinde yıllardır hakim olduğu bu sektörde her zaman en doğru seçim olmuştur.